Adres

ul. Warszawska 47
82-100 Nowy Dwór Gdański

Telefon:

Serwis maszyn:
+48 793 401 866

Części do maszyn:
+48 793 455 320

E-mail

katex.poczta@gmail.com

Osprzęt roboczy

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą części do maszyn budowlanych. Ze względu na różny charakter maszyny jak również specyfikę podłoża, w którym pracuje, jesteśmy w stanie dostarczyć klientom osprzęt – łyżki skarpowe, łyżki ładowarkowe, łyżki kopiące, chwytaki przeładunkowe i koparkowe, pługi śnieżne, chwytaki do bali oraz recyklingu, przedłużki ramion koparkowych.

Jest to osprzęt produkowany na indywidualne zamówienie klienta dostosowany do jego potrzeb.Wykonane są ze stali atestowanych i w zależności od modelu oraz zastosowania,są wykonane ze stali trudnościeralnych w gat. 400-500 HB. Produkty gotowe są zgodne z posiadanymi i wdrożonymi w zakładzie systemem PN – EN 3834-04.

Proponowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych dostawców z całego świata, dzięki czemu mamy pewność co do jakości. Oferujemy elementy nowe jak również używane lub po regeneracji.

Wyroby te objęte są 12-miesięcznym okresem gwarancji.Współpracujemy z renomowanymi firmami w Polsce oraz część produkcjikierowana jest na rynek Unii Europejskiej.

Masz pytania? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Marki Jakość wytwarzanych przez nas produktów potwierdzają nasi partnerzy handlowi i dealerzy firm: